יום ב', י’ בניסן תשע”ה
דף הבית מרחב המנהל מרחבים כיתתיים מרחבים מקצועיים חדר מורים יצירת קשר
ביום רביעי שעבר היה בבית הספר יריד החקר של כיתות ו'. לקראת הערב הזה , כל צוות עבד שעות רבות על עבודת החקר שלו. בהתחלה המון הורים הסתובבו בין הכיתות והתרשמו מהעבודות של הילדים. אחר-כך הייתה התכנסות בבית המדרש ומכל כיתה צוות אחד הציג את העבודה. לאחר מכן שמענו הרצאה מרתקת מפי אורן פרבר על מצלמדע היה מאוד מעניין ומאוד כיף!!!
קרא עוד...
לפניכם מצגת ובה תמונות ששלחו תלמידי בית הספר מהשלג האחרון. הכנסו לטופס המצורף והצביעו לתמונה היפה או המקורית ביותר. (לכל שקופית יש מספר)
קרא עוד...
את השבוע האחרון בבית הספר הקדשנו לשפה העברית. בשבוע זה למדנו על יופיה ועל החשיבות והצורך לשמור עליה. יצרנו- סימניה, מחזיק מפתחות מאותיותיה.. בילינו יחד עם ילדי הגן וכיתה א' בשעת סיפור אותה העבירו תלמידינו.. ביקרנו בספריית אלו"ש שם הפעילה אותנו הספרנית חיה הורביץ.. שיחקנו במשחקי ענק בעברית, וסיימנו במופע חגיגי ומרגש ששילב שירים, נגינה, מערכונים וסיפורים בביצוע תלמידי ומורי בית הספר. לסיכום- שבוע של למידה חוויתית ומשמעותית!
קרא עוד...
קרא עוד...
כיתה ו5 העבירה לתלמידי ד'- ו' פעילות בנושא "גלישה בטוחה באינטרנט". בפעילות צפו התלמידים בסרטון בנושא ועברו בין תחנות חוויתיות בנושאים שונים הקשורים לרשת האינטרנט. יישר כוח לכיתה ו5!
קרא עוד...
כיתות ה1 וה4 הציגו בפני תלמידי בית הספר טקס מרשים ומרגש לציון עשר שנים לפינוי גוש קטיף. יהי רצון שנזכה לשוב במהרה לכל חלקי ארצנו!
קרא עוד...
המורה נדב כספי וכיתה ז2 ארגנו את טקס עשרה בטבת ויום הקדיש הכללי. הטקס היה מרגש ומיוחד. יישר כוח!
קרא עוד...
לכבוד חנוכה ערכו כיתות ח' שוק חנוכה. במהלך היום היו הפעלות לכל הכיתות שכללו חידות, משחקים ועוד. יישר כוח לתלמידי כיתות ח'!
קרא עוד...
מעט לפני היציאה לחופשת חנוכה נערך בבית הספר השלב הסופי בחידון חנוכה. בין השאלות הופיעה תזמורת בית הספר בשירי חנוכה. ברכות לזוכים!
קרא עוד...
יום עצירה בסימן "לא מרימים ידיים"
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לכבוד יום יצחק רבין עברו תלמידי כיתות ז בכיתות השונות והעבירו פעילות בנושא "סובלנות". היה מענין ומוצלח. ישר כוח!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כיתה ח2 והמורה ניתאי ויזל בתיאום עם רכזת הקהילה באלון שבות יצאו לבנות סוכות לקשישים לפני החג.התלמידים זכו לתודות רבות והערכה מקרב לב מצד הקשישים שהתרגשו מאוד מהיוזמה.יישר כח!
קרא עוד...
לכבוד ז' בחשוון בו מתחילים לשאול גשמים, קיימו תלמידי כיתות ז תחרות עוגות בנושא החורף והגשם. יישר כח לכל התלמידים על ההשקעה, המקוריות והיצירתיות וברכות לזוכים.
קרא עוד...
קרא עוד...
לכבוד ראש חודש חשוון ותחילת החורף קיימו תלמידי שכבת ז' טיש חגיגי עם הרב יוחנן פיקלי מישיבת הר עציון. התלמידים שמעו סיפור, ד"ת, שרו וסיימו בצ'ולנט חגיגי.
קרא עוד...
לכבוד ראש חודש חשוון ערכנו טקס חלוקת צלשי"ם ושירה בציבור לתלמידי כיתות ד'-ו'. ברכות למצטיינים!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תושבי הגוש הוזמנו ע"י תלמידי החטיבה למפגש לקראת ראש השנה עם ג'קי לוי. לאחר מכן התקיימו סליחות ברוב עם.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בראש חודש אדר קיימנו הרקדה באולם הספורט של כל בית הספר. הנחה ושר: המורה נדב כספי, נגנו: נתנאל קראוס על הקלידים ו....מוטי בן שושן המנהל על התופים.כל כיתה עלתה למשטח והציגה את התחפושת הכיתתית שלה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מאת- אמיתי לנדאו הכתב
קרא עוד...
קרא עוד...
הודעות בית הספר
מצלמת בית הספר
ארכיון סרטי בית הספר
למידה בשעת חירום
ריכוז חברתי
הורדת טפסי תשלום שכר לימוד
הבוגרים שלנו
חיפוש באתר